HTK inwestuje 1,4 miliona złotych, aby przyspieszyć swój Internet radiowy.

Z przyjemnością informujemy, że Hrubieszowska Telewizja Kablowa uruchomiła nową inwestycję wymiany urządzeń radiowych w powiecie hrubieszowskim.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że znacznie wzrosło zapotrzebowanie na szybki internet. HTK jest gotowe! Zainwestowaliśmy 1,4 miliona złotych w modernizację sieci i wymianę urządzeń radiowych, aby nasi klienci mogli korzystać ze znacznie szybszego Internetu. Nowe anteny już są w Hrubieszowie, monterzy też są gotowi. Zaczynamy wielką akcję modernizacyjną. Każdy klient sieci radiowej HTK może skorzystać z nowej oferty a w niej mamy prędkości 30, 50 i 60 megabitów na sekundę!

Łącza są niezwykle stabilne. Skąd to wiemy? Działa na tych łączach nasz nowoczesny dekoder telewizyjny, a to oznacza, że można razem z Internetem zakupić nowoczesną telewizję cyfrową HTK.

 

Uwaga promocja:

Nowi klienci mogą skorzystać z miesięcznego bezpłatnego testu radiowego Internetu. Umowa testowa do niczego nie zobowiązuje, to naprawdę najszybsze i najbardziej stabilne łącza radiowe w powiecie. Przekonaj się sam, zanim kupisz.

Dotychczasowi klienci HTK otrzymują 50% zniżki na opłatę instalacyjną!