CZY WIESZ, ŻE?

Internet internetowi nie równy

Czy zastanawiałeś się dlaczego operatorzy telekomunikacyjni oferują usługę dostępu do Internetu o szybkości „DO” iluś tam Mbps?

Odpowiedź jest prosta. Bo nie potrafią zapewnić oferowanej w reklamach prędkości, dlatego wszędzie piszą do, a rzeczywista prędkość jest kilkukrotnie niższa.

Hrubieszowska Telewizja Kablowa w swojej innowacyjnej światłowodowej sieci GPON gwarantuje deklarowane prędkości.

Nasza sieć GPON pracuje z prędkością 2,4 Gbps do abonenta, a jeśli zajdzie taka potrzeba o wiele szybciej.

Wybierz swoją prędkość

Internet HTK w technologii światłowodowej i radiowej, dostępny w prędkościach dopasowanych do Twoich potrzeb. Wybierając swoją prędkość zostaniesz przeniesiony do wyszukiwarki adresów, gdzie w łatwy sposób sprawdzisz dostępność usług w swojej lokalizacji.

Co mówią o nas nasi Klienci?

Jak rakieta!

Wcześniej miałem internet, który ciągle przerywał i nie dało się nawet poczty na onecie sprawdzić. Wziąłem TRZY SETKI z HTK i teraz śmiga jak złoto. Dzieciaki mogą spokojnie grać na komputerach, a ja oglądać telewizję. Polecam!

Krzysztof 27 Hrubieszów

Gorąco polecam

Z internetem w naszym mieście bywało różnie. Odkąd mam internet i telewizję z HTK nie muszę biegać po mieszkaniu z komórką i szukać zasięgu 🙂 Mogę wreszcie zająć się pracą i rozrywką. Daje piątkę z plusem 🙂

Magda 25 Werbkowice

Bezpiecznie i szybko

Już nie chodzę na pocztę z rachunkami. Panowie z HTK grzeczni i profesjonalni. Zainstalowali u mnie w domu internet i telewizję cyfrową. Wszystko wyjasnili jak należy. Działa, nie przerywa. Mogę wszystko załatwiać bez wychodzenia z domu. Polecam HTK.

Teresa 67 Hrubieszów