Święta, święta i… dalej święta. Jest styczeń, ale ziemia nie zamarzła, więc nadal możemy instalować super szybki internet światłowodowy w domach. UWAGA: przedłużamy Wielką Promocję Świąteczną!

Gotowi na ferie?

Nadchodzą ferie zimowe, w tym roku wiele dzieci spędzi ten czas w domu. Warto zapewnić im szybki internet i szeroki wybór kanałów telewizji. Hrubieszowska Telewizja Kablowa rozumie wszystkich rodziców i to właśnie z myślą o nich obniżamy ceny za przyłącze światłowodowe (wszystkie prace wraz z kopaniem) z 499 zł brutto na 279 zł brutto, oszczędność to aż 220 złotych!

Obniżamy też koszt instalacji dla łącz radiowych, z 367,77 zł brutto na 279 zł brutto.

Oferta dotyczy domów które są objęte zasięgiem sieci POPC. Jak się dowiedzieć czy adres jest objęty zasięgiem? Można do nas zadzwonić pod numer telefonu (84) 53 53 104. Można też sprawdzić to samodzielnie przez internet. Wystarczy kliknąć tutaj: https://htk.net.pl/wyszukiwarka-adresowa/ i znaleźć swój adres. Jeśli pod danym  adresem jest dostępna usługa internetu o prędkości co najmniej 100 megabitów (usługa: Internet Setka) to znaczy, że dom jest objęty zasięgiem i można skorzystać z promocji. Usługę można zamówić poprzez wybranie usługi i wypełnienie formularza – oddzwonimy! Staramy się aby też inne domy mogły skorzystać z promocji świątecznej, jednak decyzja w tej sprawie wymaga dodatkowej rozmowy z naszym konsultantem.

Obniżka kosztów telewizji!

Dodatkowo obniżamy koszt jednorazowej instalacji cyfrowej telewizji HTK. Dzierżawa dekodera kosztowała jednorazowo 150 złotych a teraz kosztuje tylko 50 zł, to aż 100 złotych oszczędności!

A teraz  przed feriami NOWOŚĆ!

Masz dwa telewizory? To to teraz drugi dekoder cyfrowy dostaniesz za jedyne 1 zł jednorazowo (to aż 149 złotych oszczędności!)
i zaledwie dodatkowe 10 złotych miesięcznie. Koniec kłótni o to co oglądamy dzisiaj w telewizji! Ferie feriami, ale dorośli też mają prawo do telewizji 🙂

Oferta na instalację TV obowiązuje do wyczerpania zapasów dekoderów więc sugerujemy pośpiech.

Jak zamówić usługi?

Można przyjść do naszego Biura Obsługi Klienta przy ulicy Listopadowej 3/3 w Hrubieszowie. Z myślą o komforcie naszych klientów niedawno przeprowadziliśmy generalny remont naszego biura. Uruchomiliśmy dodatkowe stanowiska obsługi i dodatkowe miejsca siedzące dla klientów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy też do kontaktu telefonicznego pod numerem (84) 53 53 104.

Posiadamy też terenowych przedstawicieli handlowych. Mogą przyjechać i przedstawić ofertę na miejscu.

Pozdrawiamy
Hrubieszowska Telewizja Kablowa