Promocja „Żniwna” została przygotowana specjalnie na okres żniw 2022. Promocja rusza 10 sierpnia, a kończy się 15 września.

Z naszych doświadczeń wynika, że  wielu mieszkańców ziemi hrubieszowskiej samemu robi wykopy, aby podłączyć swój dom do światłowodu i szybkiego internetu. Dzięki temu przyłącze jest znacznie tańsze. Jednak w czasie żniw często brakuje czasu i siły, żeby połączyć prace w polu z dodatkowymi pracami przy światłowodzie.  Okres żniw to też czas, gdy w domowych budżetach rolników jest trochę mniej pieniędzy. Hrubieszowska Telewizja Kablowa to firma, która stara się być blisko swoich klientów, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy Promocję Żniwną.

W ramach Promocji Żniwnej proponujemy wykonanie całego przyłącza światłowodowego (wraz z kopaniem) w specjalnej cenie obniżonej o połowę. Zamiast 499 zł brutto będzie to tylko 249,5 zł brutto.  Oferta dotyczy umów na wszystkie pakiety internetu w ramach promocji POPC 1 zawartych na okres 24 miesięcy.

Proszę zwrócić uwagę, że nie wszystkie domy w powiecie mają dostęp do światłowodu. W przypadku gdy dom jest daleko od światłowodu, a kopanie na długim odcinku byłoby drogie, proponujemy łącze radiowe o prędkości nie mniejszej niż 100 megabitów na sekundę.  Koszt instalacji łącza radiowego również zostaje obniżony w czasie promocji Żniwnej z ceny 367,77 zł brutto do nowej ceny 149,5 zł brutto.  Oszczędność to aż 218,27 zł !

Promocja trwa tylko do 15 września 2022 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (84) 53 53 104

Dostępność usług można także sprawdzić przy pomocy wyszukiwarki pod adresem https://htk.net.pl/wyszukiwarka-adresowa/

Skip to content